Energie in de Merenwijk; wijkenergieambassadeurs; GaGoed-actie; Duurzame Energie in de Merenwijk. We kunnen ons voorstellen dat het je even duizelt. Maar het zit zo.

Marc Koene en Michèle Stokla zijn de energiepioniers van onze wijk. Ze zijn al een paar jaar bezig om buurtbewoners te helpen bij het verduurzamen van hun woningen. Dat deden ze onder de naam Energie in de Merenwijk. Marc is daarnaast wijkenergie-ambassadeur van de gemeentelijke campagne GaGoed. Ook in die functie zet hij zich in voor goed geïsoleerde woningen en duurzame energie. En dan is er dus Duurzame Energie Merenwijk (DEM), van wie je deze nieuwsbrief krijgt.  DEM is opgericht door een groep van 15 actieve bewoners die ervoor willen zorgen dat de Merenwijk straks de beste, betaalbaarste en duurzaamste energievoorziening krijgt. We zijn ontzettend blij dat Marc en Michèle zich bij ons hebben aangesloten. Ze hebben in de loop der jaren ongelofelijk veel kennis verzameld over de huizen in onze wijk en dankzij hun ervaring, inzet en netwerk heeft DEM een vliegende start kunnen maken. We gaan vanaf nu verder onder één naam: Duurzame Energie Merenwijk.